Oddlužení

 • Oddlužení nemovitostí – Vlastníte nemovitost a bojíte se, že o ni přijdete? Společně ji zachráníme.
 • Exekuce – Máte exekuce a chcete je pro jednou všechny vyřešit? I z této situace Vás dokážeme dostat.
 • Osobní bankrot – Nebude-li existovat lepší řešení, obrátíme se společně na soud, který Vám dokáže odpustit až 70 % současných dluhů.

Postup oddlužení

 • Osobní schůzka
  Společně probereme Vaše problémy a strasti. V tuto chvíli už na to nebudete sami.
 • Návrh řešení
  Jakmile si zajistíme všechny potřebné informace, navrhneme řešení, které bude připravené přímo pro Vás.
 • Řešení
  Ve chvíli, kdy máme veškeré podklady, jdeme do realizace a dluhy můžete hodit za hlavu.

Jak to funguje?

Je to jednoduché – vyplňte kontaktní formulář. Do 24 hodin Vám zavolá obchodní zástupce a domluvíte se na bezplatné schůzce kdekoliv po republice.

Kontaktní formulář


Případová studie

Vladislav od dětství miloval práci se dřevem. Když se rozhodoval, co bude dělat, vybral si tesařinu. Šlo mu to skvěle a rozjel si vlastní firmu. Následně se oženil a s manželkou Janou si pořídili baráček za Prahou. Vladislav své podnikání rychle rozšiřoval a pořídil si k němu na úvěr dvě auta. Dařilo se i v rodině, Jana brzy otěhotněla a narodil se syn Jakub. Nároky rodiny postupně stoupaly a Vladislav i Jana si plni optimismu postupně půjčili více. Jeli na několik dovolených a dopřávali si drahé dárky, Vladislav totiž stále vydělával dost.
Bohužel jen do chvíle, kdy si v prosinci 2010 na namrzlých schodech přivodil komplikovanou zlomeninu nohy, jejíž léčba se protáhla na několik měsíců. Rodina byla odkázaná na nemocenské dávky a rychle se dostala do finančních potíží. Dluhy rostly tak rychle, že si začali půjčovat i u nebankovních společností a brzy měli na sobě několik exekucí. Dokonce hrozilo, že přijdou o svůj dům.
Zoufalá Jana se svěřila své kamarádce a ta jí poradila, ať se na nás obrátí a domluví si bezplatnou schůzku.
Když jsme se s Janou a Vladislavem poprvé setkali, bylo vidět, že nevědí co mají dělat. Začali jsme situaci okamžitě řešit a zjistili jsme, že dluží celkem 2,73 mil Kč, přičemž měsíční splátka činila 48.600,- Kč! Na základě plné moci a díky našim zkušenostem i kontaktům jsme našli řešení, kterým jsme manželům dokázali snížit celkovou výši dluhů o 653 tis Kč a ještě dohodnout postupné splácení tempem 12.300,- Kč měsíčně. Dostali jsme je z problémů a zachránili jim nemovitost. Vladislav se vrátil do práce, rodina svůj rozpočet stabilizovala, a jelikož se ze situace poučila, sjednali jsme jim i kvalitní pojištění, aby jim už nikdy nic podobného nehrozilo. Stojíme totiž při Vás v těžkých časech.

Nahoru