Finanční poradenství

Finanční poradenství a realizace řešení na míru

Jednorázová spolupráce ve specifické oblasti financí, kterou právě řešíte. Máme smlouvy s většinou finančních institucí a často také nadstandardní vztahy. Můžete se spolehnout, že vybereme produkt s nejlepšími podmínkami pro Vás.

Hypotéky a úvěry

Máme k dispozici nejvýhodnější sazby, ale i nadstandardní servis od banky, do které téměř ani nemusíte osobně. Za určitých podmínek vám zaplatíme první splátku vaší hypotéky.

Investice a investiční poradenství

Vzhledem k rozsáhlým zkušenostem s budováním investičního portfolia pro wealth management vám můžeme nabídnout zajímavé investiční příležitosti – jednorázové nebo pravidelné měsíční investice.

Pojištění majetku a osob a zajištění rizik

Jedná se o nutné zlo dnešní doby, tak si ho alespoň užijte s našimi nadstandardními službami

Pro koho je jednorázová spolupráce vhodná

Nemáte rádi finanční poradce? Nesnášíte, jak z vás tahají další a další schůzky a další a další kontakty? Tady jste na správném místě, jednorázová spolupráce je pro každého.

Proces jednorázové spolupráce

Pro navázání spolupráce je třeba jasně definovat vaše přání a poskytnout nám podklady. To je nejlepší při osobní schůzce. Tyto informace jsou samozřejmě vysoce důvěrné, proto se můžete spolehnout, že  k nim také tak přistupuji.

Na základě vámi poskytnutých informací analyzuji vaši situaci a situaci na finančním trhu a představím vám návrh řešení.

Jakmile se rozhodnete řešení realizovat, poskytnu vám maximální možnou součinnost jako je doručení dokumentů, komunikaci s institucemi apod.

Nahoru