Hypotéky a úvěry

Pro mnohé je hypoteční úvěr jeden z největších finančních závazků v jejich životě. Tento závazek ovlivňuje nejenom vás, ale i vaše okolí a blízké. Proto je třeba k tomu tak přistupovat.

Máme k dispozici nejvýhodnější sazby, ale i nadstandardní servis od banky, do které téměř ani nemusíte osobně.

Servis a odborné poradenství

Vyřízení hypotéky a koupě nemovitosti s sebou přináší spoustu administrativních úkonů a papírování. Naši klienti tráví svůj čas mnohem raději tím, co mají rádi, a tím co je baví. Díky naší práci jim to umožníme. Dodáváme našim klientům řešení, na které se mohou spolehnout.

Zajištění majetku

Při financování nákupu nemovitosti hypotečním úvěrem banky vyžadují pojištění této nemovitosti proti živelním a ostatním rizikům. Navrhneme pro vás řešení tak, aby bylo dostatečné pro banku, a především, abychom zajistili vám i vaší rodině spolehlivou ochranu v případě nečekaných událostí.

Zajištění příjmů vaší rodiny

V našem životě na nás číhají všudypřítomná rizika. Naši klienti si to uvědomují, proto od nás požadují také zajištění jak krátkodobých tak dlouhodobých výpadků příjmů.

Splacení hypotéky

Abyste mohli dosáhnout opravdového bohatství, je potřeba se zbavit dluhů. Proto vám navrhneme plán, jak pomocí toho, že necháte pracovat peníze pro vás, můžete splatit hypotéku mnohem dříve.

Ostatní úvěry, přístup k likviditě a řízení dluhu

Pokud to myslíte s Vaším majetkem vážně, je přístup k likviditě a finanční flexibilita naprosto klíčová. Umožnuje rychlé rozhodování a využití potenciálních příležitostí, kterým můžete ve vašem životě čelit. Připravím pro vás možnosti optimálního financování pro vaše soukromé nebo podnikatelské záměry a také řízení cashflow a úvěrové angažovanosti do které patří i konsolidace a refinancování úvěrů.

Nahoru