Reference

Obrátili jsme se na pana Stupku s komplikovaným refinancováním několika hypoték, které vyřešil k naší naprosté spokojenosti. Oceňujeme zejména jeho profesionalitu, orientaci v dané problematice a rychlost. Pana Stupku můžeme jako odborníka stoprocentně doporučit.

Kateřina Šteklová

Hodnocení 5/5

Skvelá spolupráca – osobný prístup, široký rozhľad a znalosti, pre nás jednička. Pán Stupka nám všetko podrobne a trpezlivo vysvetlil, doporučil riešenia vzhľadom na našu situáciu a s radosťou sa na neho budeme obracať aj naďalej. Ďakujeme.

Ing. Juraj Krivda

Hodnocení 5/5

Vynikající spolupráce, rychlé jednání a zařizování, orientace na trhu.

Marek Rieger

Hodnocení 5/5

pro-aktivní, odborník, zodpovědný

Petr Polák

Hodnocení 5/5

Byla jsem spokojena, vse mi bylo vysvetleno v nove bance velmi prijemni lide. Pan Stupke si pro papiry jezdil ke me do prace ja jsem musela jen do banky podepsat. papiry. Děkuji

Martina Kuklíková

Hodnocení 5/5

Člověk s velkým přehledem a znalostmi. Mohu se na něj kdykoliv a s čímkoliv obrátit a taky to tak do budoucna udělám, ať už půjde o refinancování nebo investici. Díky za vše Martine!

Marek Quaiser

Hodnocení 5/5

Zijeme v zahranici a pan Martin Stupka nam byl velice napomocen pri vyberu a zarizeni uveru. Veskera spoluprace probihala na bez problemu. 100% spokojenost. Doporucuji spolupraci

Petra Foltínová

Hodnocení 5/5

S panem Stupkou jsem řešila hypotéku a s tím spojená pojištění, investiční možnosti, zajištění na důchod a podobná témata. Vždy mi vysvětlil situaci, představil možnosti, vybral z nich tu nejlepší a pomohl s realizací. Komunikace je rychlá a věcná. V jednoduchosti, se spoluprací jsem naprosto spokojená 🙂

Petra Šedivá

Hodnocení 5/5

Naprostá spokojenost!!

Karel Sochor

Hodnocení 5/5

Velmi příjemná, profesionální a naprosto spolehlivá spolupráce. Pan Stupka má obrovský přehled v oboru a tím podtrhuje svoji důvěryhodnost. Ráda bych se taky zmínila o faktu, že využít šikovného finančního makléře ušetří spoustu času, který bychom museli věnovat tomu, abychom se v problematice zorientovali.

Iva Páleníčková

Hodnocení 5/5

Jsem ráda, že jsem si na pomoc se zařizováním hypotečního úvěru vybrala právě pana Stupku, protože i díky němu proběhlo všechno bez problémů. Vždy dodržel, co slíbil, zodpověděl dotazy, pomohl s vyřizováním všech věcí pro banku a následně zařídil i pojištění bytu. Rozhodně doporučuji.

Jana Petrovičová

Hodnocení 5/5

Velmi milé jednání a efektivní spolupráce.

Zuzana Mladá

Hodnocení 5/5

Velmi příjemná spolupráce od samého začátku. Výborně nám poradil s hypotékou a pojištěním. Navíc nám vše vysvětlil tak, že jsme to pochopili. Vřele doporučuji :).

Hela Mladá

Hodnocení 5/5

Výborný poradce,který má přehled o dění ve fin.oboru.Poradil mi ohledně hypotéky,investování i pojištění.Doporučuji

Michal Filus

Hodnocení 5/5

S Martinem byla příjemná spolupráce. Při sjednávání hypotéky pro nás vyjednal skutečně nejvýhodnější podmínky na trhu, komunikace s ním byla vždy rychlá a vstřícná. Jeho služby můžeme jenom doporučit.

Erik Hess

Hodnocení 5/5

Vše proběhlo v pohodě. Všechno nám vysvětlil, abychom tomu co nejlépe porozuměli. Snažil se nám co nejvíce vyjít vstříc. Spokojenost

Jan Čada

Hodnocení 5/5

Martin rozhodně ví, co dělá. Má přehled, je vidět, že se neustále vzdělává a jsem si naprosto jistá tím, že je to typ člověka a opravdu fundovaného poradce, který nikdy nepůjde jen za svým profitem na úkor zákazníka. Díky, Martine!

Ani Kadaníková

Hodnocení 5/5

Ihned na první schůzce jsem pochopil, že spolupráce s Martinem bude fungovat. Má přehled a nikdy jsem pocit neměl, že by měl tlačil do nějakého produktu, pokud jsem já sám nechtěl. Martin Vždy dodržel slib a rychle poslal nebo vyřídil na čem jsme se dohodli. A když vy jako klient nestíháte Martin se sám připomene, aby se nikde nic nezaseklo a včas včas vás informuje o případných komplikacích. Martina jako dobrého poradce mohu jenom doporučit. Využil jsem ho na sjednání hypotéky a mometálně řešíme spořící produkty pro mé děti a pojištění hypotéky. Michal Přibyl

Michal Přibyl

Hodnocení 5/5

Naprostá spokojenost. Se vším poradil a okamžitě zodpověděl všechny naše dotazy. Má přehled, aktivní přístup…rozhodně doporučuji!

Monika J.

Hodnocení 5/5

Pan Stupka nám pomohl vyřídit hypotéku, veškeré starosti s bankou vyřídil sám, do banky jsme museli pouze jednou kvůli podpisu smlouvy. Dále nám poradil s pojištěním bytu. Produkty nám nevnucoval, vždy nabízel několik variant a doporučoval tu nejvýhodnější pro nás (kvalita vs. cena). S jeho prací jsme spokojeni a jsme rádi, že nám byl doporučen.

Lucie Z.

Hodnocení 5/5

Maximální spokojenost! Není nic konkrétního, co bych měl vyzdvihovat, protože je to prostě Martin. Přesně takto si já osobně představuji osobního poradce.

Václav Král

Hodnocení 5/5

Martin mi pomohl zařídit hypotéku na byt pro babičku, na který jsem potřebovala ručit domem, na kterém byla babička uvedena jako břemeno. Nebýt jeho přístupu a znalostí, řeším ještě do teď! Vážně obrovské díky za lidský přístup, díky kterému jsem se ve světe financí úplně neztratila. Určitě doporučuji všema deseti!

Verča

Hodnocení 5/5

Martin mi pomohl vyřídit hypotéku na byt, který jsem pořizovala babičce. Jsem v kupování nemovitostí absolutní amatér, ale díky němu vše šlo jako po másle. A se vším mi poradil. Opravdu doporčuju!!

Veronika Zahradníková

Hodnocení 5/5

Martin nám pomohl vyřídit hypoteční úvěr na koupi pozemku a stavbu domu. Líbí se mi jeho profesionální přístup a zájem. Nabídl nám i možnost dodatečného investování, které nám může pomoci splatit hypoteční úvěr dříve. Je vidět, že se zajímá o novinky na finančním trhu a snažil se vybrat to nejlepší řešení pro nás.

Gabriela Andrésová

Hodnocení 5/5

Jsme velmi spokojeni s přístupem pana Stupky. Pomohl nám najít ideální řešení pro naši rodinnou situaci, ikdyž to s námi neměl jednoduché, dal to toho veškerou snahu a pomohl nám dosáhnout na vysněný byt. Doporučujeme!

Jakub

Hodnocení 5/5

Velmi spokojeni s rychlostí a cennými radami. Pomohl nám dosáhnout tam, kam jsme si nemyslwli, že to bude možné. Velmi doporučuji.

Jakub Tomek

Hodnocení 5/5

Martin Stupka se stal naším rodinným finančním poradcem, jelikož se zajímal podrobně o naše životní přání a potřeby, nic nám nevnucoval, dal nám na výběr z více možností, zdělil nám vždy klady i případné zápory nabízené služby, produktům na finančním trhu opravdu rozumí a k této profesionalitě si představte přátelský a empatický přístup… Pomohl nám zrealizovat životní sen a navíc nám uspořádal rodinné výdaje a snížil náklady. Jedním slovem, je dokonalý :o) doporučuji…

Dagmar Buštová

Hodnocení 5/5

Pan Stupka je profesionál, který dokáže odborně poradit a připravit finanční řešení na míru. Rozhodně doporučuji.

Filip P.

Hodnocení 5/5

S poradenskou prací Martina Stupky jsem velice spokojená. Mnohokrát děkuji za výborný přístup a ochotu a znalost trhu. Také mi velice pomohl ustoupit od nevýhodného produktu uzavřeného s jiným neférovým poradcem s minimální ztrátou. Vřele doporučuji! Díky!!!

Helena Bendlová

Hodnocení 5/5

Pan ing. Stupka mi dokázal pomoci s hypotečním úvěrem s neuvěřitelnou ochotou a zápalem, takže můžu jen vřele doporučit.

Jiří Snopek

Hodnocení 5/5

Je vidět, že práce pana Stupku baví, má dobrý přehled o produktech. Bezproblémové sjednání hypotéky a pojištění s tím související. Doporučuji!

Vojtěch Ludvík

Hodnocení 5/5

Velice ochotný, schopný, na dotazy odpovídá okamžitě, bez problémů, na schůzky chodí včas, má profesionální přístup, lidské jednání.

Zuzana Dekrová

Hodnocení 5/5

Spolupráce s Martinem je trefa do černého. Umí pomoci a má lidský přístup.

Tomáš Krejča

Hodnocení 5/5

S panem Stupkou jsem byl velmi spokojen, nalezl rychlé finanční řešení a navrhnul nějaké varianty pro hypotéku. Je fajn, když má člověk někoho, kdo se mu o veškeré papíry a starosti s bankou postará. Považuji ho za profesionála a moc děkuju za pomoc. Už jsem ho také doporučil …

Jaroslav Šafařík

Hodnocení 5/5

Velmi spolehlivý poradce ohledně finančních služeb a produktů, hypoték a pojištěních. Skvělý proaktivní přístup vřele doporučuji.

Tomáš

Hodnocení 5/5

Jsme s panem Stupkou velmi spokojeni, rychlé jednání, vše dokáže srozumitelně vysvětlit, hledá ideální řešení pro danou situaci. Určitě doporučuji!

Lucie Marešová

Hodnocení 5/5

Super poradce s nejaktuálnějšími nabídkami,které trh právě nabízí,děkuji za Vaše služby,pane Stupko a ráda Vás doporučuji.

Zuzana Ježková

Hodnocení 5/5

Velice laskavý, ochotný a super rychlý přístup – člověk na správném místě! Jsem nadevse spokojena! Vřele doporučuji !

Lenka Hořánková

Hodnocení 5/5

Martin je velmi obratný v komunikaci a dokáže myslet dopředu. To jsou kvality, které od profesionálního poradce očekávám. Dokáže navrhnout kvalitní řešení, které má hlavu a patu a vysvětlit důvody svého doporučení. Martina určitě doporučuju pokud chcete poradit s financováním koupě nemovitosti protože má v této oblasti velmi dobrý přehled.

Tomáš G.

Hodnocení 5/5

Velmi ochotný a připravený poradit, nemá problém ani s dodatečnými transakcemi (jako např. změny ve smlouvě apod.) – rád se s Vámi sejde a pomůže.

Katka K.

Hodnocení 5/5

Ochotný, nápomocný. Pokud je potřeba něco např. ve smlouvě změnit, doplnit, není problém, rád se s Vámi sejde a pomůže / poradí.

Kateřina Kotrbová

Hodnocení 5/5

S panem Stupkou jsem velice spokojený. Je ochotný a se vším dokáže poradit. S řadou investičních příležitostí má osobní zkušenost. Dokáže se tak lépe vcítit do klienta a správně poradit. V oboru se neustále vzdělává, vždy je o krok napřed.

Karel Smola

Hodnocení 5/5

S fin. poradcem Martinem Stupkou jsem nad míru spokojena. Je rychlý, ochotný a vše zařídil dle našich představ. Je znát, že ho tento obor baví a stále se v něm vzdělává, což je velmi důležité. Dokáže poradit ve všech oblastech financí. Můžu jedině doporučit.

Radka Kučírková

Hodnocení 5/5

Všem vřele doporučuji. Jsem maximálně spokojen.

Tomáš Dekr

Hodnocení 5/5

Jsem moc spokojena, ochotny a vzdy dobre poradi. Doporucuji se na pana Stupku obratit.

Kristina Bendlová

Hodnocení 5/5

Byla jsem velmi spokojena s jeho dobrými radami, přístupem i jednáním. Hodnotím ho velmi pozitivně. Mohu jenom každému doporučit.

Eva Foubíková

Hodnocení 5/5

Profesionální přístup, rychlost a kvalita poskytovaných služeb. Spokojenost, můžu jen doporučit.

Renata

Hodnocení 5/5
Nahoru