Oddlužení

Oddlužení

 • Oddlužení nemovitostí – Vlastníte nemovitost a bojíte se, že o ni přijdete? Společně ji zachráníme.
 • Exekuce – Máte exekuce a chcete je pro jednou všechny vyřešit? I z této situace Vás dokážeme dostat.
 • Osobní bankrot – Nebude-li existovat lepší řešení, obrátíme se společně na soud, který Vám dokáže odpustit až 70 % současných dluhů.

Postup

 • Osobní schůzka
  Společně probereme Vaše problémy a strasti. V tuto chvíli už na to nebudete sami.
 • Návrh řešení
  Jakmile si zajistíme všechny potřebné informace, navrhneme řešení, které bude připravené přímo pro Vás.
 • Řešení
  Ve chvíli, kdy máme veškeré podklady, jdeme do realizace a dluhy můžete hodit za hlavu.

Jak to funguje?

Je to jednoduché – vyplňte kontaktní formulář. Do 24 hodin Vám zavolá obchodní zástupce a domluvíte se na bezplatné schůzce kdekoliv po republice.

Kontaktní formulář

Pole označená (*) jsou povinná!
Jméno a příjmení: (*) Telefon: (*) Email: (*)
Vaše zpráva:

Případová studie:

Vladislav od dětství miloval práci se dřevem. Když se rozhodoval, co bude dělat, vybral si tesařinu. Šlo mu to skvěle a rozjel si vlastní firmu. Následně se oženil a s manželkou Janou si pořídili baráček za Prahou. Vladislav své podnikání rychle rozšiřoval a pořídil si k němu na úvěr dvě auta. Dařilo se i v rodině, Jana brzy otěhotněla a narodil se syn Jakub. Nároky rodiny postupně stoupaly a Vladislav i Jana si plni optimismu postupně půjčili více. Jeli na několik dovolených a dopřávali si drahé dárky, Vladislav totiž stále vydělával dost.
Bohužel jen do chvíle, kdy si v prosinci 2010 na namrzlých schodech přivodil komplikovanou zlomeninu nohy, jejíž léčba se protáhla na několik měsíců. Rodina byla odkázaná na nemocenské dávky a rychle se dostala do finančních potíží. Dluhy rostly tak rychle, že si začali půjčovat i u nebankovních společností a brzy měli na sobě několik exekucí. Dokonce hrozilo, že přijdou o svůj dům.
Zoufalá Jana se svěřila své kamarádce a ta jí poradila, ať se na nás obrátí a domluví si bezplatnou schůzku.
Když jsme se s Janou a Vladislavem poprvé setkali, bylo vidět, že nevědí co mají dělat. Začali jsme situaci okamžitě řešit a zjistili jsme, že dluží celkem 2,73 mil Kč, přičemž měsíční splátka činila 48.600,- Kč! Na základě plné moci a díky našim zkušenostem i kontaktům jsme našli řešení, kterým jsme manželům dokázali snížit celkovou výši dluhů o 653 tis Kč a ještě dohodnout postupné splácení tempem 12.300,- Kč měsíčně. Dostali jsme je z problémů a zachránili jim nemovitost. Vladislav se vrátil do práce, rodina svůj rozpočet stabilizovala, a jelikož se ze situace poučila, sjednali jsme jim i kvalitní pojištění, aby jim už nikdy nic podobného nehrozilo. Stojíme totiž při Vás v těžkých časech.